Akcija „Knygų Kalėdos 2021“, dalijamės knyga – dalijamės gerumu baigėsi. Bibliotekininkės džiaugiasi kiekviena nauja knyga. Ypatingai, jeigu tai yra dovana. Plačiau »

1991 m. sausį Lietuvai patyrus sovietų karinę agresiją, tūkstančiai Lietuvos žmonių drąsiai gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Dvasios stiprybės ir nenugalimo ryžto kupini beginkliai žmonės stojo prieš sovietų agresoriaus tankus ir automatus. Minint šią dieną, 10 a klasės mokiniai, lydimi istorijos mokytojo aplankė Šilutės Hugo Šojaus dvaro – muziejaus parengtą lauko parodą. Paroda leido labiau suvokti šiuos įvykius ir nusikelti į siaubingąją naktį. Plačiau »

Šių metų gruodžio 8 dieną mūsų mokykloje 8A ir 8C klasėse svečiavosi Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos informacijos skyriaus specialistas Ovidijus Normantas. Jis aštuntokams pristatė projektą „Keliauk ir pažink Šilutę“ ir mokinius išmokė žaisti stalo žaidimą. 8A ir 8C klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis D. Šulciene bei E. Rupeikiene žaisdami prisiminė Šilutės istoriją bei virtualiai paklaidžiojo po jos apylinkes. Vieną žaidimą F. Bajoraičio biblioteka padovanojo mokyklai (teirautis bibliotekoje) Plačiau »

Šių metų spalio-lapkričio mėnesiais vyko specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams skirtas mokyklinis projektas „Aš ir emocijos“. Šiuolaikiniame pasaulyje emocijos yra labai svarbios, todėl su mokiniais turime nuolat apie jas kalbėti. Vaikai turi suprasti, kad jie gali būti visokie ir kad visos emocijos yra geros tik reikia mokėti jas tinkamai reikšti.

Per pirmąją projekto veiklą „Nykštukas Tukas moko pažinti jausmus“ bibliotekininkė I. Sokolovienė pristatė Plačiau »

Spalio 11 d. Traksėdžių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai susirinko į šventę „Rudens spalvos“, kurią organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja Remigija Šlyžiuvienė. Jai talkino ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vaida Sūdžienė ir Rūta Šerniuvienė.

Jau nuo ankstyvo ryto darželio bendruomenė plušo rinkdama rudeninius lapus šalia esančiame miške, iš kurių suvėrė didžiulį kirminą. Vėliau į šventę atvyko Šalna ir Lietus Plačiau »

2021 m. Europos judumo savaitės tema yra „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“, todėl rugsėjo 16 – 22 dienomis Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje mokiniai buvo skatinami į mokyklą ir iš jos keliauti pėstute. Ilgųjų pertraukų metu mokytoja Andžela Varanienė, norinčius daugiau pajudėti pradinių klasių mokinius, kvietė pasimankštinti mokyklos stadione.

Europos Judumo savaitės užbaigimas vyko rugsėjo 22 dieną kartu paminint ir „Dieną be automobilio“. Plačiau »

Šių metų, rugsėjo 24-tą dieną, 2b klasės mokiniai ir jų anglų kalbos mokytoja Rasa Naujokienė, lankėsi Šilutės r. savivaldybės Fridricho Bajoraičio bibliotekoje. Bibliotekoje turėjome galimybę sudalyvauti interaktyvioje viktorinoje „Moki žodį-žinai kelią“ ir sužinoti daug naujų ir naudingų dalykų ne tik apie anglų kalbą, bet ir kitas Europos bei kitas kalbas. Mokiniai tobulino informacinių technologijų naudojimosi įgūdžius ir plėtė žinias apie įvairias pasaulio kalbas. Nuoširdžiai dėkojame bibliotekos personalui, už šiltą priėmimą ir įdomią viktoriną! Plačiau »

Rugsėjo 1 d. mokslo metų pradžios renginys vyks mokyklos kieme 10 val.
Po renginio – pirmoji pamoka 1-10 klasių mokiniams.

Į pirmąją pamoką pirmokus gali lydėti ir pamokoje dalyvauti vienas iš lydinčių šeimos atstovų. Kitų klasių tėvelius prašytume laukti kieme, ar (esant blogo oro sąlygoms) I aukšto vestibiulyje.

Renginio metu lauke 5-10 klasių mokiniams ir suaugusiems rekomenduojame dėvėti apsaugines kaukes.

Jei oro sąlygos būtų labai blogos, mokslo metų atidarymo renginį perkelsime į aktų salę, jame dalyvautų 1 ir 5 klasių mokiniai, lydintys tėveliai ir mokytojai.

Su Mokslo ir žinių diena!
Mokyklos administracija

2021 m. gegužės mėnesį Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje 4a, 4b ir 4c klasių mokiniams vyko viktorina „Rūkymui tariu NE“, skirta Pasaulinei dienai be tabako paminėti. Renginį organizavo visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Rasa Bertašienė ir mokyklos socialinė pedagogė Jolita Lileikienė. Kiekvienoje klasėje mokiniai pasiskirstė į keturias komandas, sprendė 4 užduotis, susijusias su rūkymo prevencija. Dalyvavo 63 mokiniai Plačiau »

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą „Visos gėlės tau, mamyte“ organizavo Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių skyriaus priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lilija Venckienė. Paroda skirta Motinos dienai paminėti ir ja buvo siekiama skatinti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką, originalumą bei plėtoti bendradarbiavimą tarp ugdymo įstaigų.

Parodoje eksponuojami įvairiomis dailės priemonėmis Plačiau »