Erasmus+: virtualus mokytojų susitikimas Lietuvoje

Plintantis Covid-19 virusas ir toliau koreguoja projekto partnerių planus. Laiku neįvykęs fizinis projekto narių susitikimas Lietuvoje pagal Erasmus+ projektą „Atverkite duris į skaitmeninį pasaulį: antrosios kartos saityno įrankiai“ buvo suorganizuotas virtualioje erdvėje 2021 metų kovo 8-10 dienomis. Jį organizavo Šilutės Martyno Jankaus mokyklos projekto komandos narės Aida Skarbalienė, Rita Barkauskienė, Jovita Ranauskienė ir Roberta Tamošauskaitė. Virtualiems susitikimams buvo pasirinkta Microsoft Teams platforma.

Plačiau »

Ketvirtasis virtualus mokinių ir mokytojų susitikimas Rumunijoje

2021 m. birželio 14-18 dienomis Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų komanda su partneriais iš Rumunijos ir Turkijos dalyvavo tarptautiniame virtualiame susitikime pagal Erasmus+ projektą – „Įrašyta į akmenį“. Renginį moderavo Daniel Popescu, mokytojas iš Rumunijos.
Plačiau »

Nuotrauka be prierašo.

2015 m. spalio 19-30 d. anglų kalbos vyr. mokytoja R. Bernotienė dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Erasmus + Effective communication and practical teaching and ICT with an introduction to Scottish culture“ Edinburge, Škotijoje. Kursuose dalyvavo pedagogai iš Danijos, Čekijos, Bulgarijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Ispanijos, Reunjono. Plačiau »