Šių metų balandžio 8-12 dienomis mokykloje vyko įvairios veiklos susijusios su Tarptautine vaikų knygos diena.

Tarptautinė vaikų knygos diena per metus tik viena. Ši šventė mūsų mokykloje tapusi tradicija. Šiais metais Nykštukas Tukas išrinko geriausius 1-2 klasių skaitytojus. Jie – mūsų mažiausieji ir didžiausia mūsų auganti viltis. Jis linkėjo mokiniams skaityti, nes knygos suteikia sparnus. Plačiau »

2024 metų vasario 5-9 dienomis Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje 5-7 klasių mokiniams vyko informacinės pamokėlės „Kurkime saugų internetą kartu“. Jų metu visi mokiniai susipažino su asmens duomenų apsauga ir privatumu, išsiaiškino kuri informacija yra asmeninė, ar atpažįsta patyčias internete ir t.t. Taip pat atliko praktines užduotis,testus „Ar esi saugus internete?“. Plačiau »

Visą mėnesį mokyklos bibliotekoje vyko akcija „Knygų Kalėdos – 2023“, kurios metu bibliotekos fondas pasipildė 93 knygomis.

Nuoširdus ačiū dovanojusiems!
Kviečiame visus į naujas skaitymo keliones! Plačiau »

Pavasaris visada yra kažkokia šventė. Biblioteka turi tokią tradiciją – balandžio mėnesį pakviečia mokytojus į popietę, skirtą knygai. Gražus metas pabūti kartu, padiskutuoti ir pailsėti nuo pamokų.
Šįkart susitikome pakalbėti apie laimę, gyvenimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą.
Įžangoje bibliotekininkė Indra pristatė knygą „Laimės prekeivis“. Visi mes skirtingi ir laimės poreikis skiriasi. Gaudykim laimės akimirkas. Plačiau »

Akcija „Knygų Kalėdos – 2022“

Labai džiaugiamės ir DĖKOJAME mokiniams, tėveliams, mokytojams ir visiems kitiems dovanojusiems puikias knygas bibliotekai.Viso padovanojote 84 knygas. Plačiau »

Aprimus rugsėjo šurmuliui į mokyklų bibliotekas atkeliavo spalis, o kartu su juo ir tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Šią kasmetinę viso pasaulio mokyklų bibliotekų šventę inicijuoja IASL. Lietuvoje šią iniciatyvą palaiko ir populiarina LMBDA. 2022-ųjų metų tema: „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį”.

Visi esame labai skirtingi, tačiau gyvendami globaliame pasaulyje, jaučiame taikos ir harmonijos poreikį. Skaitymas gali padėti mums suprasti ir palaikyti vieniems kitus. Plačiau »

Kovo 10 dieną, 8-tų klasių mokiniai susirinko į protų mūšį „Ir aš mylių Lietuvą“, kurį vedė istorijos mokytoja metodininkė Daiva Losienė ir bibliotekininkė Edita Bendžiuvienė. Renginys buvo skirtas paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mokiniai puikiai dalyvavo ir savo jėgomis įrodė meilę gimtajam kraštui ir LIETUVAI. Renginio metu supratome, kiek daug kiekvienas turime to, ko nevertiname, o svarbiausia visi turime LAISVĘ.

Dėkojame visiems dalyvavusiems! Ypač džiaugiamės Plačiau »

Žaidimų stalas 3-1, šachmatų,šaškių ir  Ludo lenta jau bibliotekoje. Plačiau »

Akcija „Knygų Kalėdos 2021“, dalijamės knyga – dalijamės gerumu baigėsi. Bibliotekininkės džiaugiasi kiekviena nauja knyga. Ypatingai, jeigu tai yra dovana. Plačiau »

Šių metų gruodžio 8 dieną mūsų mokykloje 8A ir 8C klasėse svečiavosi Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos informacijos skyriaus specialistas Ovidijus Normantas. Jis aštuntokams pristatė projektą „Keliauk ir pažink Šilutę“ ir mokinius išmokė žaisti stalo žaidimą. 8A ir 8C klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis D. Šulciene bei E. Rupeikiene žaisdami prisiminė Šilutės istoriją bei virtualiai paklaidžiojo po jos apylinkes. Vieną žaidimą F. Bajoraičio biblioteka padovanojo mokyklai (teirautis bibliotekoje) Plačiau »