Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių skyriuje buvo paminėta Žemės diena. Šia proga priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvavo integruotoje veikloje „Paukšteliai sugrįžta“ Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale. Veiklą organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lilija Geležiūnė ir bibliotekininkė Vida Pozniakovienė. Joms talkino ikimokyklinio ugdymo mokytoja Remigija Šlyžiuvienė. Veiklos metu vaikai apžiūrėjo gamtos fotografo Stanislovo Liepio darytas paukščių nuotraukas, vardino jiems jau žinomus paukštelius ir susipažino su gausybe naujų giesmininkų Plačiau »

Tarptautinei šeimos dienai paminėti Traksėdžių skyriuje buvo surengta sporto šventė „Aš ir tu pajudėkime kartu”, į kurią susirinko gausus būrys vaikų ir jų šeimų narių.

Pradžioje visi dalyviai išsirikiavo mankštai. Vadovaujami ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vaidos Sūdžienės ir skambant Flinto dainai „Piratų mankšta”, ugdytiniai su savo tėvais, močiutėmis, seneliais, broliais ir sesėmis pasiruošė varžyboms. Plačiau »

Traksėdžių skyriaus ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai Žemės dieną paminėjo keliaudami po paukščių karalystę. Integruota STEAM veikla vyko kartu su Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filialo bibliotekininke Vida Pozniakoviene ir gamtos fotografu Stanislovu Liepiu. Vaikai apžiūrėjo fotografo darytas paukščių nuotraukas, mokėsi atpažinti jau žinomus paukštelius ir susipažinti su naujais. Svečias pademonstravo ir fotografavimo įrangą, aprangą bei papasakojo kaip vyksta paukščių stebėjimo ir fotografavimo procesas. Plačiau »

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodą „Visos gėlės tau, mamyte“ organizavo Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių skyriaus priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lilija Venckienė. Paroda skirta Motinos dienai paminėti ir ja buvo siekiama skatinti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką, originalumą bei plėtoti bendradarbiavimą tarp ugdymo įstaigų.

Parodoje eksponuojami įvairiomis dailės priemonėmis Plačiau »

Vasario 14 dieną Traksėdžių mokykloje buvo paminėta Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena, kurią papildė ir šv. Valentino dienos džiaugsminga nuotaika.

Šią dieną daugelis mokytojų pamokas vedė netradiciškai: į savo mokomuosius dalykus integravo tautinį-patriotinį ugdymą, akcentavo meilės svarbą ne tik artimam žmogui, bet ir tėvynei.

Po pamokų 5-8 klasių mokiniai dalyvavo protų kovoje „Aš labai myliu Lietuvą“, kurią organizavo matematikos Plačiau »

Gruodis – ne tik paskutinis metų mėnuo, bet ir ruošimasis artėjančioms šventėms, laukimas stebuklo, praėjusių metų apmąstymas. Šiuo svarbiu laikotarpiu mokykla pakvimpa eglišakėmis, mokiniai kartu su mokytojais puošia klases, kabinetus bei kitas mokyklos erdves.

Šiemet kalėdinė šventė, pirmiausia, aplankė pačius mažiausius. Gruodžio 17-ąją dieną į mokyklą pas pradinių klasių mokinius atvyko „Drakoniuko“ teatro aktoriai, kurie padovanojo Plačiau »

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras 2019 m. lapkričio 12 ir 14 dienomis Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje organizavo „Burnos higienos“ užsiėmimus. Vyko 6 užsiėmimai, kuriuose dalyvavo 120 mokinių iš 3-ų ir 4-ų klasių.

Mokymus vedė burnos higienistė Ieva Dautaraitė, kuri papasakojo mokiniams apie burnos higienos svarbą, kokie maisto produktai įtakoja ėduonies atsiradimą – kokius maisto produktus Plačiau »

Lapkričio 16 dieną daugelyje pasaulio šalių yra minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tolerancija mus moko pakantumo, mandagumo, pagarbos kitiems, supratimo, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų ir pripažinti, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Šios dienos paminėjimui kasmet pasiūlomas vis kitoks simbolis – šie metai pakvietė pasirinkti itin reikšmingą ženklą – Tolerancijos švyturį. Juk švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos Plačiau »