Prašymai į pirmas, penktas ir devintas klases priimami nuo 2024 m. balandžio 8 d., 8 val. iki gegužės 10 d. Registracija pradedama nuo nurodytos dienos ir valandos. Plačiau »

Primename, kad vadovaujantis Šilutės rajono savivaldybės tarybos 2021-05-27 sprendimo Nr. T1-693 „Dėl socialinės paramos mokiniams teikimo Šilutės rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“ nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams maisto daviniai gali būti išduodami: Plačiau »

Mokyklinės uniformos pokyčiai 5-10 klasėms nuo rugsėjo 1 d.:

  • 5-10 klasių mokiniams privalomas nustatytos spalvos (stilius pasirenkamas) džemperis su mokyklos emblema (šaltuoju metu), bei polo marškinėliai su mokyklos emblema (šiltuoju metu). Nenorintys vilkėti džemperio, gali rinktis švarką.
  • Pradinių klasių apranga nesikeičia, džemperius ir polo marškinėlius galima užsisakyti papildomai.

Plačiau »

Rugsėjo 1 d. mokslo metų pradžios renginys vyks mokyklos kieme 10 val.
Po renginio – pirmoji pamoka 1-10 klasių mokiniams.

Į pirmąją pamoką pirmokus gali lydėti ir pamokoje dalyvauti vienas iš lydinčių šeimos atstovų. Kitų klasių tėvelius prašytume laukti kieme, ar (esant blogo oro sąlygoms) I aukšto vestibiulyje.

Renginio metu lauke 5-10 klasių mokiniams ir suaugusiems rekomenduojame dėvėti apsaugines kaukes.

Jei oro sąlygos būtų labai blogos, mokslo metų atidarymo renginį perkelsime į aktų salę, jame dalyvautų 1 ir 5 klasių mokiniai, lydintys tėveliai ir mokytojai.

Su Mokslo ir žinių diena!
Mokyklos administracija

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas Traksėdžių skyriuje vykdomas, užtikrinant nustatytas asmenų saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, sąlygas. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Pradinio ugdymo programa 1-4 klasių mokiniams vykdoma nuotoliniu būdu nuo sausio 4 d. iki sausio 31 d.

Pagrindinio ugdymo programa 5-10 klasių mokiniams vykdoma nuotoliniu būdu nuo sausio 6 d. iki sausio 31 d. Plačiau »

Norintys šiais metais paremti mokyklą, tai gali atlikti iki liepos 1 d., užpildant prašymą elektroninėje deklaravimo sistemoje arba tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui.

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190696590;
Paramos gavėjo pavadinimas: Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla.

Dėkojame visiems, remiantiems mokyklą.

9.00 val. Traksėdžių progimnazijos skyriuje
10.00 val. Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje
11.00 val. pirmoji 2019 / 2020 m. m. klasės valandėlė

Į naujus mokslo metus ženkime kupini ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis. Linkime, kad smalsumas, žinių troškimas ir jaunatviška energija sėkmingai įveiktų visus iššūkius!

Renginiai vyks mokyklų kiemeliuose.